Get Adobe Flash player

Komplexný podporný SW nástrojom pre manažovanie procesov v zmysle noriem ISO 9001 a ISO/IEC 20000-1.

 viac info

FIRIS®  Lite je odľahčenou verziou robustnejšieho riešenia FIRIS®, zachováva si však jeho filozofiu. S FIRIS®  Lite bude pre Vás riadenie udalostí vo Vašej firme...

viac info

1.       Získajte stratenú kontrolu nad udalosťami vo Vašej spoločnosti

Spoločnosť rastie a často sa stáva, že majitelia a riaditelia strácajú prehľad o tom, čo sa vo firme deje. Pokiaľ chcú vedieť, v akom štádiu je riešenie tej ktorej udalosti alebo pridelenej úlohy, sú odkázaní na „výsluchy“ zamestnancov. Používaním informačného systému FIRIS® budete mať prehľad a kontrolu nad všetkými udalosťami a úlohami z akéhokoľvek miesta s pripojením na internet.

2.       Široké možnosti úprav podľa Vašich požiadaviek

Naše riešenie je naozaj naše. Investovali sme do jeho vývoja a získavaní skúseností roky úsilia a preto dokážeme vyhovieť potrebám na úpravy a prispôsobenia riešenia. Pri implementácií berieme na zreteľ špecifické požiadavky každého zákazníka a dokážeme systém upraviť tak, aby vyhovoval aj tým najnáročnejším zadaniam.

3.       Jednoduché používateľské prostredie

Bojíte sa, že Vaši ľudia nebudú vedieť so systémom vedieť pracovať? Jednoduché používateľské prostredie toto riziko minimalizuje. Prehľadné usporiadanie a intuitívne ovládanie zvládne naozaj každý.

4.       Pracujte naplno aj mimo kancelárie

Chuť organizovať, plánovať alebo len prijímať informácie o dianí vo Vašej spoločnosti Vás môže teraz „prepadnúť“ naozaj kdekoľvek. Stačí Vám zariadenie (notebook, PDA, Smart Phone) s pripojením na internet alebo internetová kaviareň. Svoju firmu máte odteraz na dosah z kadekoľvek!

5.       Chráňte lepšie svoje informácie

Fluktuácia ľudí vo firme je vždy spojená s rizikom úniku informácií. Vo FIRIS® sú informácie uložené mimo počítača Vášho zamestnanca, v prípade potreby sa dá zablokovať export údajov zo systému.

6.       Hľadanie informácií bez čakania

FIRIS® disponujú komplexnými filtrami s unifikovaným spôsobom riadenia prístupu k záznamom aplikácie. Využívanie filtrov znižuje zaťaženie na strane klienta aj servera a súčasne používateľovi sprehľadňuje výsledky výberov, umožňuje ich rýchlejšie a efektívnejšie vyhodnocovanie. Nastavenia všetkých filtrov si aplikácie pre každého používateľa „pamätá“. Už nikdy nemusíte zákazníkovi do telefónu hovoriť, aby „vydržal“, pokým to nájdete.

Naše úspechy

FIRIS®- víťaz súťaže ITSM Projekt roku 2011

viac info

 Porovnanie

Čo je pre Vás lepšie? FIRIS® 20 000 alebo FIRIS® Lite

viac info